BOT - Skřetí a trolí svět





Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 44 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Thoradin Anghatar
PříspěvekNapsal: ned 25. říj 2009 22:38:38 
Offline
hoqatar (tahoun)
Uživatelský avatar

Registrován: úte 25. lis 2008 15:57:19
Příspěvky: 866
Dračí Velmystr nabídl zlato a železo.Zlato se smění,železo překuje.Dobrá nabídka-dostaneme boj i suroviny-Skorch,Dargum a Thoradin se rozhodli pomoci tomu mágovi v jeho šíleném plánu.

Lítý boj po boku dalších skřetů..Hele,tamhle jsou staří přátelé Erlish a Slav..dost,musím dávat pozor,abych přežil.mám příliš dlouhý palcát,špatně se s ním bojuje,jakej kretén mu dal tak velký topor?Teď neni čas zkracovat ho.
"Waaaagh!"řvou svůj bojový pokřik Dargum a Thoradin,když se rozmachují,aby utrhnuli nějakou končetinu nebo roztřískli lebku.
"Hihi,tumáš"Skorč se jen pološíleně pochechtává,když mrzačí vojáky kopím,co před chvílí ukradl...
Erlish seká holeně a doráží,jak je jeho zvykem a brání se několika nepřátelům najednou...

šarvátka skončila.Počíhali jsme si na konvoj z lidské vesnice.Pár vojáků doprovázelo buráky-palcát má ještě žízeň..

naše jednotka byla určena k únosu kováře,který může ukovat zbraň,která by zranila Dračího mistra.brnkačka.Nebyli tam vojáci,jen pár křupanů s vidlema..Když uviděli SKorčův pohled a uviděli skrze ně oči Morrígan,Furtun a Ghaashoth,zešíleli strachem a utekli do lesa jako zvěř-jen kovář zůstal,chlap jako hora a třímal obouruční kovářské kladivo.Mocný muž,skoro jako naši spřátelení barbaři..Roztřísknul jednomu uchu hlavu,než sme ho omráčili.

Je šero.les nás zkrývá,je skoro tma-tak jak to mám rád.Křepčíme kolem ohně,Drač mistr nám povolil trochu si s kovářem pohrát,hezky ho obětovat Frumi a hlavně mocné Ghaashgoth.Jsme v transu,všichni skandujeme a skáčeme kolem ohně,Skorč křepčí šílené litanie...vtom se všude okolo vynoří vojáci.ne burani,ale skuteční vojáci..Popadám kladivo a velkej řeznickej sekáč a vrhám se na ně..vykryl sem kopí mířící mi na břicho ale dostal sem mečem do hlavy a do ramene,až mi to vzalo vědomí.

probudím se,kovář nikde a Erlish doráží ty,kterým nelze pomoci.
"Rychle,dohoníme je neznaj to tu!"

zase běh..už sem ztahanej.zahazuju kyrys a plátový ramena a helmu-ve tmě by mně to chrastění prozradilo.
Běžím nejrychleji ze všech...dobíhám zadní lidský voj(je jich malinko) a sekám sekáčem do zad nějakýmu člověku..řvu,běžim dál,kosím dalšího.
"už si mně všimli,skvělý,začne zábava."
odrážim výpad a hezky mu ukazuju jeho vnitřnosti...dalšího ochuzuju o ruku...přibíhají ostatní.Pozdě..přichází naše záhuba.Je jich příliš,tuhle převahu nemůžeme zvrátit.Lidi se spojili s odpadlíkama z opuštěných pevností,kterých je v tomhle kraji plno.Kováře získáme jindy..


druhý den ráno se k nám přidávají nějací odpadlíci.Prej se nemohou smířit s křivdami,které jim udělali ti pyšní měšťani a nepřítel jejich nepřátel je jejich přítel..nu dobrá,je nás zase o trochu víc.
Mistr si velebí v pevnosti a pokuřuje si a my se připravujeme na boj.je jich 3x víc než nás,ale maj tam spoustu kluků a buráků s vidlema..

útočíme první.Dargum,Erlish,Skorč a pár dalších dělají klín a prorážejí.Já se protlačuju ke kováři.
Kovář koval celou noc a ukoval mocné kladivo,které jediné může zranit Dračího mistra.Napřahuje se,já ho ale sekám do druhé ruky.
Háže kouzelným bleskovým kladivem s úmyslem zabít mistra.Netrefil se.Mistr se kouká,jak sekám kováře na kusy.

Sekera se zasekla do zbroje a nejde ji vytáhnout.Popadám kopí a odrážím ránu.Uskakuju,abych mněl prostor a zabíjím.Beru životy...je to takové vždycky.Takové tu bude do konce mých dnů.

už jich ubývá-dostávají strach.Máme málé ztráty.Dargum svímobouručním palcátem dělá co může.Kdyby byl rychlejší,pobil by jich víc-jeho nelze zranit,nelze ho pžemoci.Kolem Skorče obchází Morrígan,Ghaashgoth,Furtun,které vidí jen Skorč.Úplně běsní.Erlish odsekává končetiny a s úsměvem na rtech nechává vykrvácet své oběti..sem obklopen šílenci.Tak to má být.

ten mamlas si myslí,že se schová za štít.Skočím na něj a omlátím mu hlavu o zem.

Vidím,jak nejmocnější člověk vzdoruje odpadlíkům a Erlishovi.Dargum rozrazí hlouček a se slovy:"Ten je můj Snagy!" se na něj vrhá.Krátký boj,tuhle fintu sem u něj viděl už několikrát.

"Roáááááár!!!"řvu.Ostatní se přidávaj.Vyhráli jsme.Tuším,co bude následovat.Odpadlíci ne.Dračí mistr dává kynutím povel-masakrujeme odpadlíky..naživu nezůstal jediný člověk,který by dal světu vědět,co se v tom jižním kraji stalo..jen naše zbroje a zbraně budou důkazem.je to kvalitní ocel.
Mokrý Lom...mněsto duchů..řeky krve...Hmmm,Morrígan na nás je pyšná...poslali jsme jí desítky duší...ale můj palcát žízní...máme čas chvíli si užívat zlato...pak zase vyrazíme drancovat...a bude nás víc....Víc z Karn-Skoir!

_________________
Obrázek
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Thoradin Anghatar
PříspěvekNapsal: úte 27. říj 2009 22:51:08 
Offline
hoqatar (tahoun)
Uživatelský avatar

Registrován: úte 25. lis 2008 15:57:19
Příspěvky: 866
Jižanská těžká pěchota povstává.

.....v mlžných lesích kdesi na Jihu.....

bušení kladiv...mručení pokřivených hlasů...
malí snagové pobíhají semtam...burácející ohně..

Karn Skoir a Grushad opět válčí po boku?
Ne...válka teprve ZAČNE!Thoradin pozval Grushady
a zbytek svého klanu k velkému společnému zbrojení.

Žádná výheň nezahálí.Žádná kovadlina nemlčí.Skřeti se hádaj o nejlepší kladiva...Thoradin prochází a říká co se jak má dělat,kam bouchnout víc a kam míň.Dushatarka si šije nějaký kůže dohromady,neni moc na boj zblízka,tak k čemu plechy.Morchaint se nenechává od nikoho rušit a se svým šklebem si buší dál-nikdo neví co to bude,jestli kyrys nebo naběračka pro troly.Dargum se poflakuje a zkouší se načrtnout si na ukradený pergamen tvar nárameníku.Nazg si klepe helmu bez lícnic a bez nánosníku.Haevar se snaží udělat si náčrt lehkooděnecké helmy.

Všichni sou v transu..vědí že pellenorská pole přinášejí při každoročních taženích skřetů smrt ve velkém a chtějí s ochránit.

"Thore,pojď mi pomoc!"
"Anyo,můžeš na moment?"
"Dargume,vrať mi tu flašku ty zmrde!"
"Kde je to prase Nazg a ta mladá skřetka?"
"Di do prdele sráči"
"Drž hubu!"
"Nebuď drzej!"

Mručení neustává,jen se po čase mění obsah,lidskému uchu neodlišitelný od toho prvního..

"Mám hlad.."
"Deme na to polívku Thore?"
"Ne,tohle se musí dodělat."

Morch má zvon.Bude to helma.


Jídlo bylo dobré...vařené maso,lesní houby,koření,černý chleba,nápoj co dodává sílu.
"Thore,dáme ten zbytek napůl?"Ptá se Morch
"Blbá otázka-klop to sem!"

je dožráno..Thor si ale v koutku pochutnává na sladkostech.Nazg to vidí.
"Dej to sem ty parchante!"
"Takhle s atamanem nebudeš mluvit,ty snagovská buzno!"
"Thore,mněl by ses podělit,nebo to z tebe Grushadi dostanou násilím."
"Nikdy!"sežral sem poslední drobty.
"tak poj´de sráči!"a vrhl jsem se na ně.Ten strčil do tohodle,tamten natáhl tomuhle
a nakonec bylo jedno kdo koho mlátí-násilí bylo třeba.Kdybysme mněli zbraně,nepoužili
bychom je-jen jsme si museli ujasnit,kdo je nejsilnější...

Udýchaní a zmlácení navzájem jsme uznali,že jsme rovnocení soupeři.Já jsem rozdával tvrdé rány hrubou čistou sílu...Nazg
se ale uhýbal a nenechal se zasáhnout.Morchaint má snotskou houževnatou sílu,haevar má zvířeckou odolnost Skanaeriana.
Anya jenom pozorovala a Frumiví na co myslela.

Snagové ví,že jim končí pauza a kopanec do prdele pojistí jejich poslušnost.
Dřevo dochází,musí pracovat intenzivněji..nestačí to.Nazg se střídá s Thorem a Dargumem v nošení dřeva.Dargum má nárameník
hotovej-tuhle zbroj nelze prorazit...jedině palcát na něj platí.

Morch nejtuje okolní plech-takže klobouk...zdá se mi to,nebo ten klobouk vypadá jako nějaká ryba? ::D

Haevar dělá druhou helmu.Má stejná ústa jako šklebící se Skanaerian.Je těžká...dělám mu k ní masku.

Je večer...

Druhej den ráno se uklízí-Thoradin nestrpí,aby v jeho noře byl nějakej bordel,co si sám neupravil podle sebe.Haevar dodělává helmu.
Ta Morchova helma fakt vypadá jako nějaká paryba...zajímavé,to by mohlo lákat lidi z Ezgarotu-rybáři zasraní...

SKorč se objevuje,něco žvaní-necháváme ho dělat co chce,nikdo nechce pocítit jeho hněv.
Jako by nás neviděl...jeho ruce pracovaly automaticky.Když zkončil,navlíkl nové kožené šosy a odešel stejně nepozorovaně jako přišel.
Anya zmizela také..asi nějaký rituál nebo co...

Poslední úpravy.
Výbava se dolaďuje,výprava se připravuje k odchodu.Thor si bere svůj nejlepší kaftan z pravé haradské vlny a kyne svým hostům.

Brzy...brzy se setkáme.A pak už nebudeme mlátit do kovadlin.Budeme ničit a zabíjet společně.Klany Grushad a Karn Skoir,Jižanská těžká pěchota povstala!

_________________
Obrázek
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Thoradin Anghatar
PříspěvekNapsal: úte 17. lis 2009 22:08:45 
Offline
hoqatar (tahoun)
Uživatelský avatar

Registrován: úte 25. lis 2008 15:57:19
Příspěvky: 866
Utrpení.
Utrpení je kolem mně.
Utrpení je ve mně.
Utrpení je se mnou.
Oni neví,jaké to je.
Ty ano?
Nemyslím...
Žádná duše to neví.
Všichni pocítí to utrpení...
Neznáme bolest..ani strach..
Temnota pohltí všechno-
-o to se postaráme.

_________________
Obrázek
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Thoradin Anghatar
PříspěvekNapsal: sob 21. lis 2009 22:43:50 
Offline
hoqatar (tahoun)
Uživatelský avatar

Registrován: úte 25. lis 2008 15:57:19
Příspěvky: 866
Jsem v transu-jako vždycky v boji.Smysly se mi zbystří,ale moje mysl se posune do pozadí.Jsem se svou paní velice blízko,je všude kolem...hltá duše mrtvých lidí...neni ani cudná,ani vážná-je to krvežíznivá bestie.Jediné potěšení jí skýtá smrt..to pro ni rád udělám.

Zabíjím dál..myslím že vyhrajeme,Lidi to taky tušej-vidim jim to na očích...strach...ten strach...je to krása,vidět jim ho v očích...vědí,že jižani neberou zajatce....ani jako otroky...nebo na zkoušení lektvarů...všechny je pobijeme,ikdyby klečeli a prosili...nikdo nesmí přežít...

___

Lidské komando napadlo skřetí karavanu.Mysleli si,že těch pár lehkooděných skřetů nebude problém a získají tak jejich železo na své vlastní zbroje a meče.Jak se mýlili.Skřeti o nich věděli,jejich vlčí přátelé sou kolem nich v terénu a pozorují...věděli o nich mnohem déle,než si mysleli.Ve vozech se schovali těžkooděnci,aby mohli překvapit lidské vetřelce.

__

Jižani nemaj rádi přepady ze zálohy...lidé udělali chybu a budou pykat-už trpí.Jejich bílé lebky budou vhodným darem pro Morrígan při Oslavách Slunovratu...
Oni to ví.Ví,že jsou obklíčeni.Vzali si do huby příliš velké sousto a to sousto je dusí...mrzačí jim údy a rozbíjí lebky..ta bolest...jen ať trpí.Všichni poznají,co to znamená Smrt..

_________________
Obrázek
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Thoradin Anghatar
PříspěvekNapsal: sob 21. lis 2009 23:39:15 
Offline
hoqatar (tahoun)
Uživatelský avatar

Registrován: úte 25. lis 2008 15:57:19
Příspěvky: 866
nemohu spát...nemohu myslet...ta bolest....drásá mi vnitřek hlavy...nelze to vydržet...jediné co mohu dělat...je zabíjet....vraždit....brát životy...způsobovat bolest...nic jiného už nedovedu...jsem zrůda a jsem zato rád...

___

čím vív mrtvol vidím,tím je mi lépe...co až zemřu?Přijme mně Morrígan do svých síní?Posadí mně vedle Furtuna a Ghaashgoth?

Nevím...jediné co vím je,že musím brát životy....to zvládnu...

_________________
Obrázek
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Thoradin Anghatar
PříspěvekNapsal: ned 06. pro 2009 14:20:31 
Offline
hoqatar (tahoun)
Uživatelský avatar

Registrován: úte 25. lis 2008 15:57:19
Příspěvky: 866
Kruté končiny Hor na konci světa.

Thoradin,Nazg a Dargum putují ještě dál najih-prej se tam schyluje k velice krvavé bitvě.
Něco o zlatým dolu,trpaslících,velkých zelených skřetech...orci,nebo tak nějak.
Táboříme v pustině..střídáme se na stráži,Thoradin ale nespí.Je neklidný.
Cítí,že Morrígan obchází kolem..krveprolití je blízko.

Druhý den ráno vyrážíme..Okolo sebe vidíme stopy drnacování..Jdeme po nově vytvořené cestě
-udusala si ji velká armáda.Kolem cesty jsou sutiny domů,u kterých jsou rozvěšeny kusy lidských těl..
ano,máme se zelenými kůžemi hodně společného.

Zdálky slyšíme ohromný hluk..dohnali jsme je.Vidíme velké zelené orky i malé zelené gobliny.
Orci jsou neskřetsky ramenatí,maj zelenou kůži a velké,masivní spodní tesáky.
Goblini jsou naopak malí,rychlí a s ostrými rysy..táboříme v části určené pro Goblity.

Budí nás zvuk boje...žeby lidský útok zrána?
ne...vzpoura..goblini střílí orky do očí a probodávají jim hrdla..snaží se utéct.
Děláme jako opozdilci zadní voj a zdržujeme orky co to de...ti tupouni nás ani nepronásledují
-skvělé.Jsou příliš hloupí než aby jim došlo že gobliti už nejsou jejich poslušní sluhové.
Divíme se,že je to nenapadlo dříve...tady,tak daleko najihu že už je to skoro druhá strana severu panují zvláštní zvyky.

Dozvídáme se,co se stalo..orkové s goblinama získali trpasličí zlatý důl..Nutili gobliny pracovat jako jejich otroky....
rozepře,neshody a břitké čepele...Nyní stojíme proti orkům,lidem a trpaslíkům.

opět večer..chlastáme ukořistěnou trpasličí medovinu,dobré pivo a RUM.

Vzbudím se,na moc si nepamatuju a vedle mně je prázdná flaša RUMu..tak to musí přestat.
navlíkám se do zbroje a spolu s ostatníma jdu...vyhlížíme si pěkný vrch,kde bude naše druhá základna-kdyby nám přišli na tu první...goblini maj nezvyklí způsob boje-útočí ve vlnách-zaútočí,pár jich pobijou a opět se ztáhnou....nová zkušenost pro mně.No,ze začátku jsme v první linii a když se začnou goblinii ztahova,děláme zadní voj.

Další nájezd na důl-Drží ho orkové,zdálky je slyšet trpasličí hrdelní popěvek.Vyrážíme na orky-naše skupina obíhá a útočí na druhý vchod do dolu..Nějak se nám rozbila řada,Dargum a Nazg jsou ve druhé skupině...jsem sám.Na mně se řítí hnědý ork celý zakutý v železe a navlečený v kroužkové zbroji,se štítem a palcátem.Poprvé za svůj život jsem znejistil.Nastavuji ráně štít a snáší se na mně krupobití ran...
Oplácím mu rány,točíme se ve víru smrti.Nakonec jsem ho zasáhl do boku-necítil bolest,poklekl a útočil dál..jako by byl v transu.
Kopu mu do štítu a lámu mu vaz.Vbíhám jim do zad..co Mandos nechtěl,všechny mé rány šli do zbrojí nebo do štítů a já jsme obklopen nepřáteli..moment,támhle je fakt ženská s kopím?

Bodá po mně kopím,ten dlouhán s vysokou helmou se mně snaží dostat obouručním kladivem...
zdálky po měn střílí velký troll kuší.To je na mně moc...kryju se a ustupuju s každou jejich ranou..
.nakonec jsem opět u brány..jediného orka jsem dostal...jsou moc dobří.

Morrígan mi klepe na rameno..už mně objímá...já jsme se vytrh a bráním
se dál.Ale jejich útoky slábnou...nakonec mně nechávaj..Žeby byli tak hloupí?
ne...Trpaslíci konečně dorazili..zachránili mi život..kdo by si to pomyslel.
Jdu do naší základy...naše řady jsou prořídlé.Vyrážíme znova...další krev...

Goblini něco vidí na pasece..trpaslík.Deme na něj,jsme v přesile.(další společná věc se zelenýma kůžema)
Zabíjíme trpaslíka...zřejmě mechanik.Stál u nějakýho stroje...goblini šeptali:"Gyrokoptéra..."
Okolo bylo spousta plechů,táhel a koleček...všechno to vzali.

Já si také něco ukořuistil...dali mi za to zlato...skvělé.
je večer,konec bojů...sundavám zbroj a kupuju chlast.Pivo,kořalka a medovina...slyším...zvuky..
"Dargu,Nazgu,deme to vomrknout?"
"Jasnačka.."Říkají tomu hudba...kamení a kov.Je to tvrdé,jako údery do kovadliny...mlátíme se jako
zvířata ve víru násilí a hudbáci mlátí do bubnů a do drátů,bard vydává hrdelní zvuky...goblini se umí pobavit.

Druhý den ráno si navlíkám zbropj,ale čumí na mně..
"Hej,seveřani,boj je u konce!"
my jenom čumíme..."nic jsme neudělali,nedobyli.."
"Takhle to tady chodí.."

Ztráty na životech a k ničemu.Pouze se nabažili pachu krve...je to tvrdý svět...svět Warhammer.Vrátíme se zpátky...s novou zkušeností.

_________________
Obrázek
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Thoradin Anghatar
PříspěvekNapsal: pon 15. úno 2010 15:33:50 
Offline
hoqatar (tahoun)
Uživatelský avatar

Registrován: úte 25. lis 2008 15:57:19
Příspěvky: 866
Klan Karn Skoir je znesvářen.Šotkové minulosti se ozývají...našeptávají.Nikdo si neni jist přítomností,natož budoucností.Dargum odchází...zanechává hnijící Karn Skoir ve svých pochybách.

nevím,co chci.Nevím,kdo jsem.Nevím,co mám dělat.Vím,že musím držet s Dargem...

Thoradin Anghatar,Ataman klanu Karn Skoir rozpouští svůj klan a odchází.Opět nalézá svého nejlepšího přítele,Darguma,aby spolu založili Matuga Sorr.Skorč vše věděl už předem-všichni tři jsou nejstarší členové.Založili Radu Tří.

tuším...tápám...nalézám se...víc temnoty nemohu přežít...otevřu své nitro,ať každej zkurvenej elf a člověk pozná,co to je temnota...

Thoradin Anghatar má funkci Shaataze-vyjednavače,diplomata a moralizátora v boji
Dargum je nyní Dâgalur-alef klanu
Skorč je nyní ataman-taala-Frumi.Klanový šaman

našel jsem se...cítím,že Matuga Sorr ještě ukáže svoji sílu...každý uslyší o jejich touze po krvi.

_________________
Obrázek
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Thoradin Anghatar
PříspěvekNapsal: úte 16. bře 2010 22:58:14 
Offline
hoqatar (tahoun)
Uživatelský avatar

Registrován: úte 25. lis 2008 15:57:19
Příspěvky: 866
Obrázek

_________________
Obrázek
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Thoradin Anghatar
PříspěvekNapsal: stř 17. bře 2010 0:05:27 
Offline
hoqatar (tahoun)
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 20. lis 2008 16:57:56
Příspěvky: 379
Bydliště: Pardubice
Jojo, chcípání ti vyždycky šlo nejlíp :)) A tady ještě k tomu vypadáš jak starej plesnivej dědek, co by zdechnul už jen při nandání zbroje :DD

_________________
Kryštof Gundkaal
Karn-Skoir


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Thoradin Anghatar
PříspěvekNapsal: ned 21. bře 2010 11:06:29 
Offline
hoqatar (tahoun)
Uživatelský avatar

Registrován: úte 25. lis 2008 15:57:19
Příspěvky: 866
Kryštof píše:
Jojo, chcípání ti vyždycky šlo nejlíp :)) A tady ještě k tomu vypadáš jak starej plesnivej dědek, co by zdechnul už jen při nandání zbroje :DD

Něco na tom chcípání bude ::]
http://galerie.drace.info/drevo/100320trhlinky/ipage00033.htm

_________________
Obrázek
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 44 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5  Další


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz