BOT - Skřetí a trolí svět





Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 7 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Kocyjen
PříspěvekNapsal: stř 01. dub 2009 17:24:29 
Offline

Registrován: úte 31. bře 2009 0:47:42
Příspěvky: 6
Zdravim,
Sice se mi vubec predstavovat nechtelo, znate to, klasicka lenost, ale zjistil sem z hruzou, ze nemuzu nic psat dokud to neudelam.. No a vzhledem k tomu ze nektery diskuze sou dost zajimavy, tak se o to pokusim:)

Tedy o me:
Jmenuju se Ondřej Kocián, je mi 20, ziju u Prahy, v soucasne dobe uz na fantasy jezdim malo, nak neni cas a semtam ani chut. Nicmene na nekterejch tradicnich akcich se jeste i objevim doufam. Ze zajmu, no je toho hodne, serm, LH, amatersky kovarina a vyroba z kuze, freeskiing, kayak, horolezectvi, turistika, jednokolka, hudba, chlast, hell.cz, lineage a pritelkyne:)

O postave:
No mam psat jako vetsina ze sem velkej osklivej skret, nesnasim bilou, miluju peceny elfy atd. atd. atd? Pevne doufam ze to neni nutny:D Spis bych napsal co mam a nemam rad ve hre. Tedy mam rad Snagu a jim podobne "lidi" kteri jsou schopni udelat si fakt pekny veci a hru si opravdu uzit, cimz ji znacne zlepsujou i ostatnim. Naopak ...nemam rad lidi kteri si neustale na neco stezujou, jak je blba organizace, jak sou blby vsichni ostatni, kdo vsechno je prastil, kdo vsechno muze za to ze jejich strana nevyhrala a podobne, jiste si domyslite dal, misto aby se radsi zamysleli, nejsou li nahodou blbi oni. Dal nemam rad kdyz si nekdo spatnym krytem srazi sek vedeny na rameno na hlavu a nasledne nadava ze to byla hlava, da si vlastnim stitem do zubu a vycita to ostatnim a jine perly nekterych "sermiru". Tohle je jeden z duvodu, proc jezdim malo. Propriklad: nekdo dostane ranu pres prsty, ma jeden z nich narazeny, obava se ze zlomeny, coz vycita tomu kdo jej seknul. Nebylo by ale rozumnejsi zamyslet se, jestli tu ranu nedostal cirou nahodou diky vlastnimu spatnemu krytu, popripade zda by misto nadavek nebylo lepsi zapracovat na kvalitnejsich rukavicich? Nekdo asi rekne ze sem blb, proc pisu tohle proboha do predstaveni se. Ale ja si myslim ze to o mem postoji ke hre vypovida mnohem vice nez kdyz budu sahodlouze popisovat sve skretstvi v cele jeho spinavosti:)

Akce:
Z akci driv PP,B5a,BPA,Avalon,BOUR,Cinthra:),Gothik,Minas Tirith,nevim co jeste.. V posledni dobe jen b5a (navic sem ted jednou nebyl) a naky lh akce, Wothanburg, Cas vlku, Ruzny vystoupeni..

No, to by snad mohlo jako predstaveni stacit doufam, fotku v nejhorsim nekdy dodam..
::beer ::beer ::beer


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kocyjen
PříspěvekNapsal: stř 01. dub 2009 17:28:08 
Offline

Registrován: úte 31. bře 2009 0:47:42
Příspěvky: 6
Sakra, vidim ze tam mam nekolik chyb, tedy ocekavam flame ohledne pravopisu ::D


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kocyjen
PříspěvekNapsal: stř 01. dub 2009 17:47:36 
Offline
girmus (slídil)
Uživatelský avatar

Registrován: úte 29. črc 2008 19:24:31
Příspěvky: 208
Bydliště: Bílovice nad Svitavou
pravopis tady nikoho nějak extra nezajímá.spíš ta fotka kostýmu by nebyla od věci...

EDIT:a když to čtu trochu pozorněji tak by lidi tady asi možná víc zajímalo právě spíše to špinavé skřetství než stěžování si na obvyklé dřevárnické neduhy....

_________________
Loqo von Snaga


Naposledy upravil Loqo dne stř 01. dub 2009 19:55:46, celkově upraveno 2

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kocyjen
PříspěvekNapsal: stř 01. dub 2009 17:55:03 
Offline

Registrován: úte 31. bře 2009 0:47:42
Příspěvky: 6
No ja vim, zkusim neco vyhrabat..


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kocyjen
PříspěvekNapsal: čtv 02. dub 2009 8:16:16 
Offline
hoqatar (tahoun)
Uživatelský avatar

Registrován: pát 25. črc 2008 15:26:11
Příspěvky: 480
Je sice hezké, že jsi se tak pěkně rozepsal, ale očividně jsi nepochopil CO má představení být. O skřetech, kteří do svého představení zavedou slova jako chlast, přítelkyně, nemám rád teplý elfy a jsem strašně silnej a drsnej si myslím své a není to zrovna to, co bych od "spoluhráčů" očekával.

Zkus se nad tím zamyslet a popřemýšlet, proč jsi vlastně sem na BOT zavítal. A když už jsme (Snaga) třeba tvůj vzor, tak proč a proč b yjsi zrovna ty nemohl být podobný jako my.

Vyřkni příběh, který povede tvé kroky po BOTu, o světě, kde skřeti vylézají z děr.

_________________
... otisky šlépějí Raiashových nohou na BOTu ...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kocyjen
PříspěvekNapsal: čtv 02. dub 2009 10:07:56 
Offline

Registrován: úte 31. bře 2009 0:47:42
Příspěvky: 6
Presne souhlasim s tim cos psal. Prave proto jsem se snazil aby predstaveni timto zpusobem nevypadalo..
Proc jsem prisel? Nekdo mi rekl ze tohle je zajimavy forum:) Proc jsem se pokusil predstavit? Protoze me nektere diskuze opravdu zaujaly a myslim ze bych v nich mel cim prispet a naopak co se dozvedet. Ovsem bez toho abych o sobe neco napsal neslo na nic reagovat. Tedy jsem se zhruba predstavil. Nicmene zadny smysleny a o me nic nerikajici pribeh se mi vymyslet nechce, az budu umet tvorit pribehy, napisu knizku, nebudu se registrovat na BOTu. S pozdravem Kocyjen


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kocyjen
PříspěvekNapsal: čtv 02. dub 2009 10:36:56 
Offline
hoqatar (tahoun)
Uživatelský avatar

Registrován: pát 25. črc 2008 15:26:11
Příspěvky: 480
Nikdo po tobě nechce smyšlený příběh. Chceme po tobě slyšet kým chceš na BOTu být a čeho chceš dosáhnout.

PS: ale nakonec tvoje vypadá a obsahuje přesně to, co sám popisuješ, že se ti nelíbí.

_________________
... otisky šlépějí Raiashových nohou na BOTu ...


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 7 ] 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz